2 Ürün Mevcut

Erkek Kart Vizitlik

İş bilgilerini tek bir noktada taşıyan kart vizitler, şirketlerin en kolay tanıtım yollarından birisidir. Hem bireysel iletişim bilgilerini hem de şirketlerin detaylarını içeren araçlardır. Tergan olarak sizlerle buluşturduğumuz erkek kart vizitlik ürünleri, pratik bir taşıma ve saklama süreci elde etmenize yardımcı olur. Minimal tasarımları sayesinde şık bir görünüm sunan bu ürünler, kartvizitlerinizi düzen içinde tutmanızı sağlar. Sürekli olarak yanınızda taşımanız gereken bu unsurları, en iyi erkek kart vizitlik seçeneklerimizden birisinin içerisine yerleştirebilirsiniz. Profesyonel bir tarz oluşturmanıza yardımcı olacak bu detay sayesinde harika görünümlere imza atabilirsiniz. Erkek kart vizitlik satın alarak, çevrenizdekiler üzerinde daha iyi bir izlenim bırakmayı başarabilirsiniz.

2020 yeni sezon erkek kart vizitlik ürünlerine yer verdiğimiz bu kategorimiz içerisinde isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir tasarıma ulaşmak oldukça kolaydır. Deri materyal kullanılarak oluşturulmuş yüzeyleri klasik bir şıklığı yansıtır niteliktedir. Tasarımının her bir ayrıntısı kalite standartlarımızı gözler önüne sermektedir.

Deri Erkek Kart Vizitlik

Deri materyali, zamansız moda akımları arasında yer alır. Her zaman trendler uygun bir görünüm sergilemenize yardımcı olacak bu materyal, yeni model erkek kart vizitlikler ile mükemmel bir uyum sergilemektedir. Derinin yarattığı özel his ve estetik duruş, asla yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz erkek kart vizitlik modellerine sahip olmanızı sağlar.

Tergan olarak sizlerle buluşturduğumuz erkek kemeri kategorisinden yapacağınız seçimle erkek kart vizitlik arasında mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. İki ürün kategorimizde de yüksek kalitedeki deri materyal görünümü tercih edildiği için birbirleriyle kombinlemek oldukça kolaydır. Aynı renk tonlarını tercih ederek tarzınızı farklı bir noktaya çıkartmayı başarabilirsiniz. Erkek kart vizitlik modelleri ve fiyatlarını sıralayarak ürün kategorimizde yer alan tüm renk alternatiflerimizi görebilirsiniz.

Erkek Kart Vizitlik Boyutları

Pratik bir taşıma sürecine sahip olması için hazırlanmış boyutlara sahip yeni model erkek kart vizitlik seçenekleri sayfamızda yer almaktadır. Kartların yerleştirilmesi için gerekli alanı sunan bu ürünler, yanınızda taşırken rahat etmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. On santimetre genişliği, kartların enine yerleştirilmesi için gerekli alanı sunmaktadır. Altı buçuk santimetre yüksekliği ve bir santimetre kalınlığı, diğer ölçüleridir. Sizin kullanım ihtiyaçlarınız için en iyi erkek kart vizitlik tasarımına ulaşmak istiyorsanız, ürünlerin kendi sayfalarını ziyaret ederek ölçüleri ve kapıda ödeme gibi alışveriş imkanları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kredi kartlık, cüzdan ve kemerin yer aldığı üçlü set seçeneklerimizin yanına erkek kart vizitlik satın alarak harika bir alışveriş tamamlayabilirsiniz. Bu ürünleri kendinize alarak şık görünümlere imza atabildiğiniz gibi sevdiğiniz birine hediye de edebilirsiniz. 2020 yeni sezon erkek kart vizitlik seçeneklerimiz, ne alacağınızı bilmediğiniz özel günler için ideal bir seçenek olacaktır.

Mini Erkek Kart Vizitlik

Erkek kart vizitlik boyutları, kartlar içine yerleştiğinde hiçbir şekilde kırışmayacak ve bükülmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Erkek kart vizitlik modellerine dışarıdan bakıldıklarında küçük boyutlardaymış gibi görünseler de yeterli alanı sağlayacak kadar geniş özellik göstermektedirler. Kartlarınızın düzen içerisinde kalmasına yardımcı olacak yeni sezon erkek kart vizitlik seçeneklerimize internet üzerinden alışveriş konforuyla sahip olabilirsiniz. Tergan olarak müşterilerimizin istedikleri alışveriş sürecine sahip olmaları için sunduğumuz kapıda ödeme gibi imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Karşınızdaki kişiye iş kartınızı uzatırken bir erkek kart vizitlikten çıkarttığınızda daha profesyonel ve resmi bir görünüm çizersiniz. Erkek kart vizitlik içerisinde kartlarınız düzen içerisinde olduğu için karşınızdaki kişiye pratik bir şekilde uzatabilirsiniz. Tüm bu detaylar, unutulmaz bir ilk izlenim yaratmanıza yardımcı olur.

Asla eskimeyen moda akımlarının yeni çıkan trendlerle dengelenerek oluşturulduğu yeni sezon erkek kart vizitlik seçenekleri arasından tarzınıza uygun bir ürüne ulaşmak oldukça kolaydır. Uygun aralıklarda sunulan erkek kart vizitlik fiyatlarımıza göz atabilir, kampanya fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Tergan kalitesiyle sunulan en ucuz erkek kart vizitlik ürünlerimize sahip olabilirsiniz.

Erkek Kartlık Renk Seçenekleri

Herkesin kendi giyim tarzına ve sevdiği renklere uygun erkek kart vizitlik seçeneklerine ulaşmasına mümkün kılan alternatifler sayfamızda yer almaktadır. O gün giydiğiniz giyim parçalarına ve tercih ettiğiniz renklere uygun erkek kart vizitlik ürününü tercih edebilirsiniz. Böylelikle kartvizitlikleri de kombininizin bir parçası haline getirebilirsiniz. Siyah, kahve ve lacivert, popüler olarak tercih edilen renklerden bazılarıdır. Bu renkleri farklı giyim tarzlarınızla ve kombinlerinizle birlikte tercih edebilirsiniz. 

Tarzınızı farklı bir seviyeye çıkartmanıza yardımcı olacak bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilmeniz için en ucuz erkek kart vizitlik seçeneklerini sayfamızda sunmaktayız. Tüm ürünleri erkek kart vizitlik modelleri ve fiyatlarını sıralayarak görebilirsiniz. Erkek kart vizitlik fiyatlarını azalan veya artan özelliklerine göre listeleyebilirsiniz. Çok yorum alan ürün seçeneklerini görebilir, en yeni kartvizitliklerimize göz atabilirsiniz. Tergan olarak sizlerle buluşturduğumuz kart vizitlik kategorisi içerisinde ürünleri, istediğiniz her şekilde sıralayabilirsiniz. Beğendiğiniz bir ürüne sayılı dakikalar içerisinde ulaşabilir ve kartvizitlik alışveriş işlemlerinizi hızla tamamlayabilirsiniz. Evinizin konforundan ayrılmadan gerçekleştireceğiniz güvenli internet alışverişinize hemen başlayabilirsiniz.