268 Ürün Mevcut
40%
439,00 TL 263,40 TL
40%
439,00 TL 263,40 TL
40%
439,00 TL 263,40 TL
40%
439,00 TL 263,40 TL
40%
439,00 TL 263,40 TL
40%
439,00 TL 263,40 TL

KADIN CÜZDAN

Cüzdan, kadın aksesuarları arasında yer alan nadide parçalardan biridir. Tıpkı çantada olduğu gibi cüzdan konusunda da itinalı tercihler yapmak gerekir. Cüzdan alırken, çantanızla uyum içerisinde olması önemli bir detaydır. Renk ve kumaş dokusu yönünden uygunluk göstermesi, ahengi beraberinde getirecektir. Tergan Ayakkabı, kadın cüzdan modellerinde geniş ürün yelpazesine yer vererek, fark yaratan tasarımlar ortaya koyuyor.

Kadın Cüzdan Modelleri

Cüzdan seçimi, renk ve tasarım açısından önemli bir aksesuardır. Kartvizitler, para, kredi kartı ve toplu taşıma kartı gibi unsurların muhafaza edilebilme yönüyle anlam kazanan cüzdanlar, çeşitli boyut seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır. Tercihinize göre küçük ya da büyük formda kullanacağınız cüzdanlar ile şıklığınızı bu minimal aksesuarlara da yansıtabilirsiniz. Çantanız ile uyum içerisinde olması gereken cüzdanlar, Tergan’ın eşsiz tasarımlarında vücut buluyor. Her zevke ve her stile hitap eden model seçeneklerinin içerisinde geniş formda olan cüzdanlar günümüz trendinde oldukça revaçta. Bazen çanta almak yerine, bu ölçüde cüzdanlarınızla dışarı çıkabilirsiniz. Çanta gibi içine minimal eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Tergan; bordo, kahverengi, siyah, mercan, mavi, kırmızı ve kum rengi gibi birçok ton ile harmanladığı cüzdan modellerini eşsiz deri kalitesiyle buluşturuyor. Renk konusunda sınır tanımayarak, her kadının tarzına ışık tutan tasarımlara yer veriyor. Kadın cüzdan kategorisindeki minimal modelleri ile kullanım açısından küçük çantalarınızın içerisine kolayca sığabilme avantajını sizlere sunuyor. Derinin en kaliteli halini cüzdanlarla harmanlayan Tergan, soft ve noeon renkleri de bünyesinde barındırıyor. Şık ve spor formda birçok cüzdan modelleri, markamızda uygun fiyat avantajlarıyla sizleri bekliyor.

Kadın Cüzdanda Tergan Farkı

Tergan Ayakkabı, her alanda olduğu gibi cüzdan odağında da bir dünya markası. Kullandığı derinin kalitesi ile uzun yıllar kullanım ömrünü garanti eden tasarımları, şıklığı ve zerafeti de bünyesinde barındırıyor. Yıllardır edindiği tecrübeyi ürünlerine yansıtan markamız, kadın cüzdan modellerinde oldukça iddialı bir konuma sahip. Çanta gibi modelleriyle gideceğiniz her ortama uygun şıklıkta cüzdan tasarımlarına imza atıyor. Deri tutkunu kadınların hayran kalacağı modelleri bünyesinde barındıran Tergan, sizlerin zevkleri ve stillerinden ilham almaya devam ediyor.