Menü
Hesabım
Giriş Yap
veya
Üyeliğiniz yoksa buradan üye olabilirsiniz
216 ürün sergileniyor
Görünüm :
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ FILTERS.SELECTED.length }} adet seçili
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Stilinizi Yansıtan Kadın Çapraz Askılı Çanta Modelleri TERGAN’da!

Moda dünyası sürekli değişir ve bu da gardırobunuzu yeni parçalarla zenginleştirmenizi gerektirir. Bu bağlamda, kadın çapraz askılı çanta modelleri her stilin ve her kombinin vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Tergan, her kombine uyum sağlayacak geniş bir kadın çapraz askılı çanta yelpazesi sunar. Modası geçmeyen ve her dönemde kullanılabilen kadın çapraz askılı çanta modelleri, çeşitlilikle her zaman ilgi görür. Sade renk tonlarında da bulunan kadın çapraz askılı çanta seçenekleri, her mevsim kullanılabilecek renklerle sunulur. Kış aylarında kullanmak üzere deri kadın çapraz askılı çantalar olumsuz hava şartlarında kullanmak üzere oldukça idealdir. Yağışlı havalarda su geçirmeyen bir materyal olduğu için uygunluk gösterir. Aynı zamanda uzun süreli kullanabileceğiniz parçalardan biri olmaya adaydır. Şık ve zamansız bir parça olduğu için yaz aylarında da rahatlıkla kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Kadın çapraz askılı çanta online olarak Tergan üzerinden satın alınabilir durumda olduğu için kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Kadın Çapraz Askılı Çanta Modelleri

Çeşitlilik sunan kadın çapraz askılı çanta modelleri, seyahat ve günlük kullanım için idealdir. Çok bölmeli ve farklı ebatlardaki kadın çapraz askılı çanta modelleri, ihtiyaçlarınıza göre düzenlemenize olanak tanır. Kadın çapraz askılı çanta modelleri arasında, alışveriş ve kalabalık ortamlar için pratik seçenekler bulunur. Spor ve seyahat amaçlı kullanıma uygun kadın çapraz askılı çanta seçenekleri de mevcuttur.

Dikkat Çekici Kadın Çapraz Askılı Çanta Tasarımları

Ürün kalitesi ve tasarımı ön planda olan kadın çapraz askılı çanta modelleri, klasik ve modern tarzlarda sunulur. Zincirli ve renkli kadın çapraz askılı çanta modelleri, özel günler için uygundur. Mini boyutlardaki kadın çapraz askılı çanta modelleri, daha sade ve şık bir görünüm sunar.

Kullanışlı Kadın Çapraz Askılı Çanta Çeşitleri

Günlük kullanım için ideal olan kadın çapraz askılı çanta modelleri, çeşitlilik gösterir. Cüzdanlı ve farklı ebatlardaki kadın çapraz askılı çanta seçenekleri, portatif ve pratik kullanım sunar. Kadın çapraz askılı çanta modelleri, günlük ihtiyaçlarınızı kolayca taşımanıza imkân tanır.

Kaliteli Kadın Çapraz Askılı Çanta Modelleri

Uzun süreli kullanım ve kaliteyi önemseyenler için kadın çapraz askılı çanta modelleri, çeşitli tasarımlarla sunulur. Tek renk kombinlerde veya çeşitli desenlerle kullanabileceğiniz kadın çapraz askılı çanta seçenekleri, her tarza uygun çözümler sunar.

Kadın çapraz askılı çanta modelleri içerisinde kullanışlı ve kaliteli pek çok farklı ürün bulunur. Dilerseniz göz zevkinize hitap eden dilerseniz de popüler olan ürünler yönünde tercihinizi kullanabilirsiniz. Özellikle modern bir görüntü oluşturmak adına kadın küçük çapraz çanta seçeneklerini satın alabilirsiniz. Küçük ebatlı modellerin oldukça fazla tercih edildiğini söylemek mümkündür. Deri ve tok bir yapıda olan modelleri tercih ederek modayı yakından takip edebilirsiniz. Bu noktada kumaş tercihinin fiyatları etkilediğini söylemek mümkündür. Aynı zamanda ürün modeline göre de fiyatlarda farklılıklar olması mümkündür. Bu bakımdan kadın çapraz göğüs çantası ile sırta takılan modeli arasında fiyat farklılığı olması olağandır. Tasarım noktasında farklılıklar olduğu için fiyatlar değişiklik gösterebilir. Marka çeşitliliği de fiyatların farklılık göstermesi üzerinde etkili olan sebepler arasındadır. Pek çok farklı marka seçeneği bulunur. Özellikle markaların kendilerine has bir tarzı olduğunu görebilirsiniz. Tasarımsal farklılıklar itibariyle fiyat farklılığına gidilir. Ayrıca renk seçenekleri de fiyatların farklılık göstermesini sağlar. Neredeyse her tasarım farklı renklerde satışa sunulur. Bu çeşitlilik sayesinde oldukça fazla alternatif ürün sunulur. Dilediğinizi tercih edebilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Kadın çapraz askılı çanta modellerindeki indirim zamanlarının da fiyatları etkilediğini görebilirsiniz. Markaların ürünlerini indirime koyma zamanı değişiklik gösterebildiği için fiyatlarda değişiklikler söz konusu olabilir. 

Kadın Çapraz Çanta Nasıl Takılır?

Kadın çapraz çantalar, kullanım şekli bakımından oldukça konforlu çantalardan biridir. Kullanımı artan ve popülerleşen kadın çapraz çantalar büyüklükleri ve renkleri ile birçok kıyafetle giyilebilir. Kolay ve pratik bir kullanıma sahip olan kadın çapraz çantalar kıyafetleri olduğundan daha şık gösterir. Kıyafetlere kolay uyum sağlayan kadın çapraz çantalar tercihen tek omuza ya da diğer omuzdan destek alarak çapraz şekilde takılabilir. Hafif ve minimal çantalar tek omuzda taşınabilir iken daha büyük çantaların çapraz takılması önerilir. Kadın çapraz askılı çantalar sağ veya sol omuz üzerinden geçirilerek takılır. Şık ve ideal bir kullanım için çapraz kullanmak istediğiniz çantayı göğsün bir miktar altına yerleştirebilirsiniz. Kıyafetin modeli şekli ve uzunluğuna göre göğüs altı mesafesini ya da kayış uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. Kadın çapraz seyahat çantalarını göğüs önünde konumlandırarak kullanmanız daha rahat olacaktır. Aynı şekilde sırta takılan kadın çapraz seyahat çantalarını da ortalayarak konforlu olarak kullanabilirsiniz.

Kadın Çapraz Çanta Nasıl Kullanılır?

Kadın çapraz çanta pratik ve kullanışlı olması sebebiyle kadın ve erkekler tarafından en çok tercih edilen modellerden biridir. Kadın çapraz çantalar yolculuklarda, gezmelerde ya da özel günlerde kullanılabilir. Boyun ve omuzda ağırlık yapmaması sebebiyle konforlu bir kullanım sağlar. Kurtarıcı bir parça olan kadın çapraz çantayı birçok şekilde kombinleyerek kullanabilirsiniz. Seyahatlerde kurtarıcı olan kadın çapraz askılı çanta modelleri spor kıyafetlerle kombine edilebilir. Ortalama büyüklüğe sahip kadın çapraz çantaları kışın sweatshirtlerle ya da trençkotlarla kullanabilirsiniz. Pratik kullanıma sahip olan kadın çapraz çantalar özel davetlerde de ceket üzerine takılarak kombine edilebilir. Elde taşınmaması ve portatif olması sebebiyle günlük birçok yere giderken kullanılabilir.

Kadın Çapraz Çanta Sapı Kaç CM Olmalıdır?

Kadın çapraz çantalar çeşitli renk ve kalıplara sahip parçalardır. Bu tarz çantaların birçok farklı modeli bulunur. Her modele göre ideal kayış ölçüsü farklılık gösterebilir. Kadın çapraz çantayı kullanacak kişinin boyuna göre de sap uzunluğu değişebilir. Klasik kadın çapraz çantaların ortalama 100 ve 120 cm arasında olmalıdır. Çanta kayışının bu ölçülerde olması ideal kullanım için yeterlidir. Kadın çapraz çantayı daha uzun kullanmak isterseniz 140-150 cm arasında sap tercihi yapabilirsiniz. 150 cm’den uzun olan çapraz çanta sapları vücut şeklini olumsuz etkileyerek rahatsızlık hissi erebilir. Yolculuklarda kullanılan ve spor tarz kıyafetlerle uyum sağlayan kadın çapraz askılı göğüs çantaları ise ortalama 50-75 cm aralığında olabilir. Daha uzun kadın çapraz çantalar göğüs kısmına tam oturamayacağından dolayı konforlu bir kullanım sunmayabilir. Omuz ve sırt ağrısı çekmemek için maksimum 75 cm ve minimum 50-55 cm çanta tercihi yapabilirsiniz. İdeal olan kadın çapraz askılı göğüs çantasını bu ölçü aralığında tercih ederek konforlu bir kullanım yaşayabilirsiniz.

Deri Ürünlerin Ömrünü Uzatmak için Yapılması Gerekenler

  • Doğru Kullanım ve Bakım:

Ürünlerin kullanım talimatlarına uygun kullanılması önemlidir. Taşıma kapasitesi, yıkama talimatları gibi bilgileri takip etmek, ürünün dayanıklılığını artıracaktır.

  • Güneşten ve Nemden Koruma:

Deri ürünler uzun süre doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Aynı şekilde, nemli ortamlardan korunmalı, su temasından kaçınılmalıdır.

  • Düzenli Temizli:

Doğru temizlik ürünleri ve yöntemleri kullanarak ürünleri tozdan, kirden ve lekelerden arındırmak, ömrünü uzatmada önemlidir. Bu ürünleri mağazalarımızdan tedarik edebilirsiniz.

  • Düzenli Yağlama ve Bakım:

Deri ürünler için düzenli olarak özel deri yağları veya bakım kremleri kullanmak, esnekliğini ve dayanıklılığını korur.

  • Kullanılmadığı Zamanlarda Saklama:

Deri ürünler uzun süre kullanılmayacaksa, uygun bir şekilde saklanmalıdır. Toz torbası veya kutusu içinde, direkt güneş ışığından uzak bir yerde saklanması önemlidir.

  • Hasarlı Bölgelerin Onarımı:

Üründe meydana gelen küçük hasarlar, hemen onarılmalıdır. Çatlak dikişler, yırtılmalar gibi sorunlar zamanında çözüldüğünde ürünün ömrü uzatılabilir.

Herhangi bir aşınma, yıpranma veya hasar tespit ederseniz, incelenmek üzere ürününüzü bize iletebilirsiniz.

Daha Fazla Oku Daha Az Oku