60 Ürün Mevcut
82%
1.149,00 TL 199,00 TL
82%
1.149,00 TL 199,00 TL
82%
1.149,00 TL 199,00 TL
84%
1.129,00 TL 179,00 TL
84%
1.129,00 TL 179,00 TL

ABİYE AYAKKABI

Ayakkabı, her kadının tutkusudur. Şık bir kombinin en güçlü tamamlayıcılarından olan ayakkabılar, stilinizde zarif dokunuşlara yer vermektedir. Kadınların en çok önem verdiği detaylardan biri şüphesiz ayakkabı modelidir. Her ayakkabı kullanıldığı kombine göre değişiklik göstermektedir. Şık elbiselerin vazgeçilmez dokunuşu abiye ayakkabı, Tergan farkıyla sizlerle buluşuyor.

Abiye Ayakkabı Modelleri ve Kombin Önerisi

Abiye ayakkabı modelleri birçok formda karşımıza çıkmaktadır. Kadınların en büyük tutkusu olan ayakkabıların Tergan’da yer alan modelleri, adeta şıklık yarışına giriyor. Her zevke hitap eden birbirinden farklı abiye ayakkabı seçeneklerini bünyesinde barındıran markamız, özgün tasarımlarıyla fark yaratıyor. Bütün ayakkabı modellerinde kaliteli deri kullanımıyla konforu da beraberinde getiriyor. Sayfamızda yer alan bilekten bantlı vegan ayakkabıları, şık bir davete giderken uçuş uçuş elbiselerinizin altına tercih edebilirsiniz. Class bir görünüm elde etmek istiyorsanız, bu formda ayakkabıları ceket elbiselerinizle meç edebilirsiniz. Rose, gold ve lame gibi soft tonların kullanıldığı vegan ayakkabılar ile, sade bir şıklık yaratabilirsiniz. Abiye ayakkabı modellerinde markamızda yer alan göz alıcı bir diğer tasarım ise stiletto formda olanlardır. Bilek kısmınızı saran çapraz bantlarıyla zerafetin en güzel halini yansıtan bu model ayakkabıları, mini elbiselerinizle tercih edebilirsiniz. Daha natural bir şıklık yaratmak istiyorsanız, klasik pantolunun altına da giyebilirsiniz. Kırmızı renginin aurasını stilettolarıyla buluşturan markamız, topuklu ayakkabılarında konforu da beraberine sunuyor. Kaliteli deri kullanımı ve eşsiz tasarımlarıyla sizleri buluşturan Tergan, ayakkabı konusunda adeta bir dünya markası. Üstelik birçok avantajı ve çeşitlü ürünlerinde indirim fırsatını da sunuyor.

Abiye Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eşsiz tasarımları ile her kadını büyüleyen bir niteliğe sahip olan abiye ayakkabı, birçok formuyla karşımıza çıkıyor. Feminenliği, şıklığı ve zerafetiyle buluşan bu ayakkabı modellerini tercih ederken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunların en başında ayak sağlığınız gelmektedir. Evet ayakkabınızın rengi ve modeli göz alıcı olmalıdır fakat konforu da bir o kadar önemlidir. Bu noktada ayağınızı rahat ettiren yapı ve yükseklikteki topuklu ayakkabıları tercih etmelisiniz. Uç kısmı aşırı sivri olmayanlar, sağlığınız için doğru bir seçenek olacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise ayakkabının materyalidir. İşte tam bu noktada Tergan, derinin en kaliteli haliyle harmanladığı tasarımları sizlerle buluşturuyor. Siz de konforunuzu düşünerek, şık ve modern görünümü yakalamak istiyorsanız markamızın trend ürünlerinden tercihinizi yapabilirsiniz.