16 Ürün Mevcut
10%
679,99 TL 611,99 TL

2. Ürün %50 İndirimli

10%
679,99 TL 611,99 TL

2. Ürün %50 İndirimli

10%
679,99 TL 611,99 TL

2. Ürün %50 İndirimli

10%
679,99 TL 611,99 TL

2. Ürün %50 İndirimli

10%
679,99 TL 611,99 TL

2. Ürün %50 İndirimli

10%
679,99 TL 611,99 TL

2. Ürün %50 İndirimli

10%
679,99 TL 611,99 TL

2. Ürün %50 İndirimli

10%
679,99 TL 611,99 TL

2. Ürün %50 İndirimli


Erkek Sandalet

Sandaletler, rahat giyim süreçleri, gündelik bir şıklık sunan tasarımları ve her yaştan bireye hitap eden yapıları sayesinde popüler olarak tercih edilen ayakkabılardan birisidir. Tergan olarak sizlerle buluşturduğumuz erkek sandalet modelleri, son trendlere ve moda akımlarına uygun olarak hazırlanan özel tasarımlara sahiptir. Bu ürünlerin yapımında tercih edilen ana malzeme, deridir. Hem estetik açıdan hoş görünümlere sahip olan hem de giyim süreci boyunca ekstra bir rahatlık sağlayan deri, yeni sezon erkek sandaletlerde harika sonuçlar ortaya koyar. Ayakkabı bandı, iç taban ve dış taban gibi her bir ayrıntısı, giyim süreci konforlu bir numaralı öncelik haline getirilerek tasarlanmıştır.

Konfor açısından erkek terlik modellerinin sunduğu rahatlığı sonuna kadar taşıyan erkek sandaletler, arkadan geçen bant kısmıyla onlardan ayrılır. Ayağı arkadan desteklemek için geçen bu kısım, giyim sürecine kendine has bir özellik katar. Sayfamızdaki ürünleri istediğiniz kriterlere uygun olarak sıralayıp tüm erkek sandalet modelleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. Aralarından yaz aylarında size eşlik edecek bir ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Deri Erkek Sandalet Modelleri ve Fiyatları

Önden ve arkadan geçen deri bantlar ile ayak çevresini destekleyen bir yapıya sahip olan erkek sandalet modelleri Tergan kalitesinde sizlerle buluşturulur. Sandalet tasarımları, giyim sürecini oldukça rahat hale getiren ana özellikleridir. Bu tasarımlar, ergonomik detaylarla zenginleştirilmiştir. En iyi erkek sandaletlerin üretim sürecinde sadece yüksek kalite standartlarına uygun malzemeler kullanılmıştır. Dayanıklı olmasını ve uzun süreli bir kullanım süreci sunmasını sağlayan, bu yüksek kalite standartlarıdır. Uzun süreli kullanım süreci sayesinde, son çıkan trendlere ve yükselişe geçmiş olan moda akımlarına uygun bir görünüme istediğiniz kadar sahip olabilirsiniz. Erkek sandalet satın alarak kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Erkek Sandalet Renk Seçenekleri

Renk seçimi, her türlü giyim parçasıyla tarzınızı yansıtmanın en kolay yollarından birisidir. 2020 yeni sezon erkek sandalet tasarımlarına yer verdiğimiz ürün kategorimiz içerisinde herkes kendi kombinlerini tamamlayabileceği yeni sezon erkek sandaletlere ulaşabilir. En ucuz erkek sandalet tasarımlarından birisini tercih edebilirsiniz.

Klasik ve zamansız bir görünüm isteyenlerin tercih edebileceği siyah erkek sandalet seçenekleri mevcuttur. Tamamıyla siyah olan bu tasarımlar, her türlü kombine uyum sağlayabileceğinden giyim süreci oldukça pratiktir. Tek renk görünümü tercih etmek istemeyenler için iki renk uyumlarının yer aldığı tasarımlar da bulunur. Siyah sandalet tabanı bulunan ve kahverengi deri şeritle tamamlanan erkek sandalet modelleri, iki renk uyumunun bulunduğu seçeneklerden birisidir. Bunun yanı sıra siyah- beyaz, siyah- taba ve siyah- mavi gibi renk uyumları da vardır. Tüm erkek sandaletleri sıralayarak farklı renk seçeneklerinizi görebilir veya sayfanın üst kısmında yer ala kontrol panelinden istediğiniz renkleri seçebilirsiniz. Renk seçimi yaparak, sadece bu tonlardaki tasarımları sıralayabilirsiniz. Böylelikle alışveriş sürecinizi daha kolay ve pratik bir hale getirebilirsiniz.

Sandalet Nerede Giyilir?

Çoraba gerek olmadan giyilmesi, ayağın terlemesini önlemesi ve rahat bir yapısının olması, erkek sandaletleri sıcak havalar için ideal bir seçenek haline getiren özelliklerinden bazılarıdır. Kombinleme seçenekleri oldukça geniş olduğundan, erkek sandaletler çok yönlü bir giyim sürecine sahiptir. Kullanım alanı olarak çeşitlilik gösterebilir. Gündüz saatlerinin yanı sıra gece de tercih edilebilir. En ideal kullanım alanı tatil bölgeleri olarak bilinmektedir.

İlkbahar ve yaz aylarında tercih edebileceğiniz en iyi erkek sandalet tasarımları, Tergan olarak sizler için hazırladığımız konforlu alışveriş süreci sonunda sunulmaktadır. Uygun aralıklarda sunulan erkek sandalet fiyatları, alışveriş sürecini eğlenceli hale getiren detaylardan sadece birisidir. Bunun yanı sıra kapıda ödeme imkanları ve kampanya fırsatları da sayfamızda yer almaktadır.

Tergan olarak sizler için özenle hazırladığımız kapsamlı internet sitemiz içerisinde kadın sandalet modelleri de bulunur. Bu kategoriler sayesinde, giyim sürecinin verdiği rahatlığa ve tasarımlarının getirdiği şıklığa herkes ulaşabilir.

Sandalet Tabanı Nasıl Temizlenir?

Kullanım alanı oldukça çeşitli olan erkek sandaletler bu nedenle çabucak kirlenebilir. Uzun saatler boyunca size eşlik edecek bir parça olduğundan girdiğiniz her ortamdan kir toplayabilir. Kuru bir temizleme süreci isterseniz yeni model erkek sandaletlerin tabanını kuru bir fırça yardımıyla kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Islak bir temizlik süreci için ise, nemli bir bez kullanabilir ve yeni model erkek sandaletlerinizi ilk günkü haliyle korumayı başarabilirsiniz.

Tergan olarak sizlere son çıkan 2020 yeni sezon erkek sandaletlerini sayfamızda sunuyoruz. En ucuz erkek sandalet tasarımlarına yer verdiğimiz ürün yelpazemiz sayesinde alışverişi kolay hale getiriyoruz. Erkek sandalet fiyatlarını, ürünlerin farklı özelliklerini göz önünde bulundurarak belirliyoruz.

Erkek sandalet modelleri ve fiyatlarına göz atarak, ürünler hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Yorum alanları, çok satanları ve yeni çıkanları görebilirsiniz. Ürün fotoğrafları sayesinde genel duruşları ve renkleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ayakkabıların kendi sayfalarından mevcut numaraları görebilir, kendi ölçülerinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Evinizin konforundan çıkmadan tüm erkek sandalet satın alış işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz kapıda ödeme imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.