66 Ürün Mevcut
30%
4.229,99 TL 2.960,99 TL
30%
2.729,99 TL 1.910,99 TL
30%
2.729,99 TL 1.910,99 TL
30%
4.229,99 TL 2.960,99 TL
30%
2.729,99 TL 1.910,99 TL

Erkek Portföy Çantası

Eşsiz tasarımları ve son moda akımlarına uygun görünümleri ile popülerlik kazanmış olan erkek portföy çantalar, markamızın yüksek kalitesinde sizlerle buluşturulur. Küçük tasarımları sayesinde kullanım ve taşıma süreci oldukça kolay olan ürünler, bir cüzdan görevi üstlenebilmektedir. Fermuarlı gözleri ve çoklu cepleri sayesinde, bir bölümü cüzdan olarak kullanırken diğerine başka eşyalarınızı koyabilirsiniz. Yeni sezon erkek portföy çanta tasarımlarında bulunan bu çoklu bölümler, eşyalarınızı organize etmenize ve gerektiğinde kolayca bulmanıza yardımcı olur. Bunun gibi tasarım ayrıntıları sayesinde kullanım süreci oldukça pratik hale getirilmiş olan erkek portföy çantalarımız, son moda akımlarına ve yükselişe geçmiş olan trendlere uygun olarak üretilmiştir. Erkek portföy çanta satın alarak genel giyim tarzınız üzerinde çarpıcı etkiler oluşturabilirsiniz.

Tergan olarak sizler için özenle hazırladığımız erkek portföy çanta modelleri ve fiyatlarını, istediğiniz kriterlere uygun olarak sıralayabilirsiniz. Çok satanları görebilir, yeni çıkan ürünlere ulaşabilir, çok yorum alan veya yüksek puan almış en iyi erkek portföy çantalarımıza göz atabilirsiniz. Erkek portföy çanta fiyatlarını yükselen veya artan değerlerine uygun olarak istediğiniz şekilde listeleyebilirsiniz.

Erkek Portföy Çantası Modelleri

Minimalist detaylar ile görünümleri zenginleştirilmiş olan 2020 yeni sezon erkek portföy çanta tasarımları, girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olur. Gündelik bir rahatlıktan resmi bir şıklığa kadar her türlü tarza uygun bir alternatif sayfamızda bulunur. 2020 yeni sezon erkek portföy çanta seçeneklerinde, tarz ve tasarım açısından büyük bir çeşitlilik sunulmaktadır. Bu çeşitlilikten yararlanarak gardıroplarınıza birkaç erkek portföy çanta satın alabilirsiniz. Siyah ve lacivert gibi kombinlerin temel taşı olan renklerdeki erkek portföy çantaları aldıktan sonra, kişisel giyim tarzınıza uygun başka renklere de yönelebilirsiniz. Son trendlere uygun bu tasarımlar sayesinde kombinlerinizde tüm yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Tergan olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorileri arasında unisex portföy çanta seçenekleri de bulunur. Yeni model erkek portföy çanta tasarımları arasından tarzınızın kilit parçası haline gelecek bir ürüne ulaşmak oldukça kolaydır.

Deri Erkek Portföy Çantası Fiyatları

Tergan kalitesinde sizlerle buluşturulan tüm erkek portföy çanta modelleri ve fiyatları bu sayfada yer almaktadır. Ürünlerin farklı özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenen erkek portföy çanta fiyatları, alışveriş sürecini oldukça kolaylaştıran aralıklarda sunulur. En yüksek kalitedeki en ucuz erkek portföy çantalara buradan ulaşabilirsiniz. Belirli dönemlerde sunduğumuz indirimleri ve kampanya fırsatlarını takip ederek bunlardan yararlanabilirsiniz.

Dikişlerinden yüzeyindeki deri materyale kadar her bir ayrıntısı yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş en iyi erkek portföy çanta ürünlerimiz, sayfamızda yer alır. Bu sayfadan seçeceğiniz bir ürünle alışveriş işlemlerinizi tamamlayarak uygun fiyat aralıklarının tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. Tergan olarak müşterilerimiz için sunduğumuz kapıda ödeme imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Erkek Portföy Çanta Renkleri ve Tasarımları

Yeni sezon ile birlikte yükselişe geçmiş olan erkek portföy çanta ürünleri, onlarca farklı renk ve tasarım seçeneğine sahiptir. Siyah ve kahve, popüler olarak tercih edilen renklerin en başında yer alır. Bunlar dışında kırmızı, lacivert ve taba gibi seçenekler de bulunmaktadır. Çantanın üzerindeki tokanın yeri, büyüklüğü, fermuar sayısı, fermuarların yeri, dikiş detayları gibi birçok farklı unsur, tasarımların oluşmasında rol oynamaktadır. Ufak detayların değişimi, erkek portföy çanta modellerinin genel görünümü üzerinde çarpıcı etkiler yaratmaktadır. Sayfamızda yer alan ürün fotoğrafları sayesinde bu detayların değişimi sonucu oluşan tasarımları görebilirsiniz. Ürünlerin genel duruşu ve tarzı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Yeni model erkek portföy çanta seçenekleri arasından yapacağınız tercihi buna uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Alışverişe başlamadan önce belirlediğiniz bir renk varsa, erkek portföy çanta kategorimizin üst kısmında yer alan seçeneklerden bunu bulabilirsiniz. Sadece bu renkteki ürünleri sıralayabilirsiniz. Böylelikle aradığınız özellikleri sunan çantaya ulaşma sürecinizi kısaltabilirsiniz.

Erkek Portföy Çanta Nasıl Taşınır?

Tergan olarak sizlerle buluşturduğumuz erkek portföy çanta ürünlerinin her bir ayrıntısı taşıma ve kullanım süreci olabilecek en konforlu hale getirmek hedeflenerek oluşturulmuştur. Erkek portföy çanta modelleri sayesinde ufak tefek eşyalarınızı sürekli olarak yanınızda tutabilir, ağırlıklarını hiç hissetmeden taşıyabilirsiniz. Çantaların özel tasarımı, içlerinde yer alan ağırlığın eşit ve dengeli bir şekilde dağıtılmasına yardımcı olmaktadır. Bilek çevresine bu şekilde dağıtılan ağırlık sayesinde istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Cüzdan görevi de üstlenen en ucuz erkek portföy çantalar başka hiçbir şey taşımanıza gerek olmadan tüm eşyalarınızı yanınızda tutmanıza yardımcı olur.

Gardırobunuza, giyim tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir erkek portföy çanta bulduktan sonra alışveriş işlemlerinizi sayılı dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz. Beğendiğiniz bir tasarımın istediğiniz rengini seçebilir ve tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Tergan olarak sizlerle buluşturduğumuz alışveriş süreci sonunda ödeme kısmında farklı alternatifler sunulur. Ödeme işlemlerinizin hepsini internet üzerinden tamamlayabildiğiniz gibi kapıda ödeme olanaklarımızdan da yararlanabilirsiniz. Alışveriş sürecinize, istediğiniz şekilde yön verebilirsiniz. Tergan olarak erkekler için özenle hazırladığımız ve konforlu bir alışveriş süreci sonunda sunduğumuz yeni sezon erkek portföy çantalara sahip olabilirsiniz.