215 Ürün Mevcut
30%
809,99 TL 566,99 TL
30%
809,99 TL 566,99 TL
30%
809,99 TL 566,99 TL

Erkek Cüzdan

Erkeklerin temel aksesuarlarından birisi olan cüzdanların son trendlere uygun tasarım seçenekleri, sayfamızda sizlerle buluşturulur. Şık görünümleri, kullanışlı yapıları ve popüler moda akımlarına uygun tasarımları sayesinde sevilerek tercih edilmektelerdir. Bir erkeğin giyim tarzında tercih edebileceği aksesuar seçeneği sınırlı olduğu için her birinin büyük önemi vardır. Aksesuarların az olması, tasarımlarını ve genel kombin üzerinde yarattıkları etkileri daha değerli kılmaktadır. Tergan olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesini hazırlarken bu değeri bilerek ilerledik. Erkek cüzdan tasarımlarımızı, eşsiz bir şıklık ve klasik bir görünüme, hiçbir çaba harcamadan ulaşabilmeniz için tasarladık.

2020 yeni sezon erkek cüzdan ürünlerimiz arasından yapabileceğiniz bir seçim ile, giyim tarzınızda çarpıcı bir değişiklik yaratabilirsiniz. Renk, tasarım ve boyut açısından büyük farklılıklar gösteren bu erkek cüzdan modelleri ile harika kombinlere imza atabilirsiniz. Erkek cüzdan modelleri ve fiyatlarını istediğiniz kriterlere uygun olarak sıralayabilirsiniz. Tüm ürünlere göz atabilir veya aradığınız unsurlara göre listeleyebilirsiniz. Müşteri dostu alışveriş sürecimizden yararlanarak erkek cüzdan satın alabilirsiniz.

Deri Erkek Cüzdan Modelleri

Tergan olarak sizlerle buluşturduğumuz son moda erkek cüzdan modelleri, sevilerek tercih edilen bir materyal olan derinin yardımıyla üretilmiştir. Yüzeyini kaplayan bu materyal, oldukça şık ve zarif bir görünüm elde etmenize yardımcı olmaktadır. Ürünlerin rengini de canlı bir şekilde yansıtan deri, erkek cüzdanlarda kullanılabilecek en ideal seçeneklerden birisidir.

Kullanım sürecini sizler için olabilecek en ideal hale getirmek hedeflenerek eklenmiş tasarım ayrıntılarından birisi, fermuarlarıdır. Yeni model erkek cüzdanların ceplerini kapatmak için farklı tasarım ayrıntıları bulunuyor olsa da fermuarlar, en popüler seçenekler arasında yer alır. Tergan olarak sizlerle buluşturduğumuz yeni sezon Erkek cüzdanlarda bulunan fermuarlar, pratik bir şekilde açıp kapatabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Sağlam materyallerden üretilen bu kısım, dayanıklı bir yapıya sahip olacak şekilde üretilmiştir. Bu detayı sayesinde, sürekli olarak açılıp kapatma sonucunda herhangi bir tutukluk oluşturmaz. Kullanım sürecinizi aksatmaz. Markamızın en iyi erkek cüzdan modellerine yansıttığı yüksek kalite standartlarımız, uzun süreli bir kullanım süreci kazanmanıza yardımcı olur.

Erkek Cüzdan Kartlık

Erkek cüzdan seçeneklerimiz, bir cüzdanda taşımanız gereken her türlü eşyanız için gerekli yeri barındırır. Kâğıt para, demir para ve kredi kartları gibi çeşitli unsurlar için tasarlanmış farklı bölmeleri içerir. Her biri için hazırlanmış farklı bölmelerinin olması, ihtiyaç halinde gerekli olana hızla ulaşabilmenizi sağlar. Erkek cüzdanların bu özelliği, büyük bir pratiklik sunar. Ayrıca dışarıdan daha profesyonel ve zarif bir görünüm çizmenize yardımcı olur.

Yeni model erkek cüzdanlarda, kredi kartı bölmeleri farklı sayılarda sunulan seçeneklere sahiptir. Ürün fotoğraflarından bu bölmeleri görebilir, sahip olduğunuz kredi kartı sayısını göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz. Tergan olarak sizlerle buluşturduğumuz  erkek kredi kartlık kategorisi, ekstradan saklama alanına ihtiyaç duyanlar için harika bir seçenektir.  Bu sayfada yer alan kategoride en iyi erkek cüzdan seçeneklerimizi görebilirsiniz. Cüzdanlarda yer alan kart bölmeleri sizin için yeterli değilse, bunun için özel olarak hazırlanmış farklı kategorilerimize göz atabilirsiniz.

Erkek Cüzdan Nasıl Seçilir?

Renk seçimi, yeni sezon erkek cüzdan tasarımları arasından yapacağınız tercihe yön veren ana faktör değerindedir. Sayfamızda yer alan ürünler arasında birçok farklı renk alternatifi yer almaktadır. Klasik bir şıklığı isteyenler için siyah, kahve ve lacivert gibi erkek cüzdan seçenekleri mevcuttur. Daha açık renklere yönelmek isteyenler için kum, taba ve pembe erkek cüzdanlar vardır. Bunların yanı sıra, sayfamızda bulabileceğiniz en ucuz erkek cüzdanlarla birlikte sunulan kırmızı, sarı ve yeşil alternatifler de bulunur. Sayfamızda yer alan erkek cüzdan modelleri ve fiyatlarını sıralayarak tüm renk alternatiflerimizi görebilirsiniz. Uygun aralıklarda sunulan erkek cüzdan fiyatlarımıza da göz atabilirsiniz. Daha sonra kapıda ödeme gibi olanaklarımızdan yararlanarak ürünlerimize sahip olabilirsiniz.

Giyim parçaları arasında renk uyumu yakalamak, şık kombinler yapmanın en kolay yollarından birisidir. Erkek kemeri kategorimizden yapacağınız bir tercihi, bu sayfadaki renk alternatifleriyle eşleştirebilirsiniz. Kemeriniz ve erkek cüzdanınız ile yakalayacağınız bu uyum, dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olacaktır.

Erkek Cüzdan Boyutları ve Seçenekleri

Popüler olarak tercih edilen trendlere uygun olarak tasarladığımız 2020 yeni sezon erkek cüzdan modelleri arasında farklı boyutlarda sunulan seçeneklerimiz bulunur. Cüzdanınızda taşıyacağınız eşyalarınızın miktarı, farklı boyutlar arasından yapacağınız seçime yön verir. İhtiyaç duyduğunuz boyutları göz önünde bulundurarak erkek cüzdan satın alabilirsiniz. Her bir boyutun yarattığı farklı tarzın ve görünümün tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.

Sayfamızdaki ürünleri sıralayarak en yüksek kalitedeki ve en ucuz erkek cüzdanlara ulaşabilirsiniz. Kampanya fırsatlarıyla birlikte sunulan erkek cüzdan fiyatlarını takip edebilirsiniz. Müşteri dostu alışveriş sürecimizden yararlanabilirsiniz. Tergan olarak beğendiğiniz ürünlere istediğiniz şekilde ulaşmanıza imkân tanımak adına kapıda ödeme gibi farklı olanaklar sunmaktayız. Beğendiğiniz ürünün kendi sayfasını ziyaret ederek sepetinize ekleyebilirsiniz. Markamızın sizler için özenle hazırladığı alışveriş süreci hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.