20 Ürün Mevcut
50%
1.459,99 TL 729,99 TL
50%
1.459,99 TL 729,99 TL
50%
1.619,99 TL 809,99 TL
50%
1.819,99 TL 909,99 TL
50%
1.819,99 TL 909,99 TL
50%
1.819,99 TL 909,99 TL
50%
1.819,99 TL 909,99 TL
50%
1.499,99 TL 749,99 TL
50%
1.499,99 TL 749,99 TL
50%
1.489,99 TL 744,99 TL
50%
1.489,99 TL 744,99 TL
50%
1.599,99 TL 799,99 TL
50%
1.599,99 TL 799,99 TL

Klasik Erkek Bot

Soğuk havalarda kombinlerinize ekstra bir şıklık katacak klasik erkek bot seçenekleri, farklı renk alternatifleriyle sayfamızda yer almaktadır. Bu ürünler arasından kişisel tarzınıza ve giyim zevkinize uygun ürünü kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygun aralıklarda sunulan klasik erkek bot fiyatlarından yararlanarak alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Son moda akımlarına ve trendlerine uygun kombinlerinizle yeni sezona bir adım önde başlayabilirsiniz.

Yeni model klasik erkek bot seçeneklerimiz arasından minimalist detaylarla zenginleştirilmiş görünümlere sahip çeşitli tasarımlar bulunmaktadır. Bu detaylar sayesinde fazla bir çaba harcamadan klas bir tarza kavuşabilirsiniz. Bu sayfadaki ürünleri istediğiniz kriterlere uygun olarak sıralayabilir, klasik erkek bot satın alarak Tergan kalitesini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Erkek Klasik Bot Modelleri

Bağcıklı tasarımlara sahip klasik erkek bot modelleri, popüler olarak tercih edilen ürün seçeneklerimizden bazılarıdır. Bağcık detayının zamansız şıklığı, ayakkabılara eşsiz bir hava kazandırmaktadır. Kullanım açısından da pratik bir süreç sunan bu detay, ayakkabının sıkılığını kendi ölçülerinize uygun olarak ayarlama özgürlüğünü tanımaktadır. 2020 yeni sezon klasik erkek bot ürünlerimiz arasında bağcık detayının farklı uzunluklarda ve renklerde yer aldığı seçenekler yer almaktadır. Klasik erkek bot modelleri ve fiyatlarını sıralayarak farklı tasarım alternatiflerini görebilirsiniz. Ürün fotoğraflarımız sayesinde bağcık detayının istediğiniz şekilde durduğu bir klasik erkek bot seçeneğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Erkekler için özenle hazırladığımız bu kategorinin yanı sıra kadın bot ürünlerimiz de bulunmaktadır. İlgili kategorileri ziyaret ederek bu ürünleri görebilir, kadınlar için tasarlanmış botlarımıza ulaşabilirsiniz. Zengin ürün yelpazelerimiz Tergan kalitesine herkesin sahip olmasına imkân tanımaktadır.

Kışlık Klasik Erkek Bot Seçenekleri

Soğuk havalarda kullanım için özel olarak üretilen en iyi klasik erkek botlar kışlık ayakkabılardan bekleyeceğiniz tüm özellikleri göstermektedir. Giyim süreci boyunca ayağınızı sıcacık tutan bu ayakkabıların hem iç hem dış tabanı özel olarak üretilmiştir. İç tabanı, ayağınızı rahat ettirmek ve soğuğa karşı korumak için hazırlanmıştır. Klasik erkek botların dış tabanı ise kaygan zeminlerde dahi rahat bir yürüyüş imkânı sağlamaktadır. Klasik erkek bot tasarımlarımıza eklediğimiz tüm bu özellikler, kullanım sürecinizi konforlu kılmak ve olası kazaların önüne geçmek için tercih edilmiştir.

Markamızın sizler için hazırladığı ürün kategorileri, kış boyunca şıklığınızı korumanızı ve konforunuzdan ödün vermemenizi sağlar. Klasik erkek bot modelleri sayesinde ayakkabı ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, erkek deri mont kategorimizden seçeceğiniz bir ürünle kombin oluşturabilirsiniz. Renk ve materyal uyumunu yakalayarak harika görünümlere imza atabilirsiniz.

Klasik Erkek Bot Renkleri

Bağcık detayının yer almadığı tasarım alternatifleri de markamızın sizlerle buluşturduğu yeni model klasik erkek botlar arasında yer almaktadır. En popüler ve en iyi klasik erkek bot seçeneklerimizden birkaçı bu tasarım alternatiflerinde yer almaktadır. Sayfamızda yer alan klasik erkek bot modelleri ve fiyatlarını sıralayarak hem bağcıklı hem de bağcıksız tasarım seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Tergan olarak sizler için özenle hazırladığımız klasik erkek bot satın alarak dünyanın dört bir yanındaki moda akımlarına ayak uydurabilirsiniz. Yeni sezon klasik erkek bot tasarımları sayesinde popüler trendleri kombinlerinize taşıyabilirsiniz.

Sayfamızda sizlerle buluşturulan 2020 yeni sezon klasik erkek bot ürün seçenekleri arasında sevilerek tercih edilen birçok renk alternatifi yer almaktadır. Siyah, lacivert ve taba klasik erkek bot renk seçeneklerinden bazılarıdır. Tüm ürünleri sıralayarak klasik erkek botların kapsamlı tasarım ve renk alternatiflerini görebilirsiniz. En yüksek kalitedeki ve en ucuz klasik erkek botlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz bir bot bulduktan sonra internet üzerinden alışveriş ve kapıda ödeme gibi olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz.

Klasik Erkek Bot Fiyatları

Klasik erkek bot fiyatları, farklı özellikleri ve tasarım detayları göz önünde bulundurularak belirlenen aralıklarda sunulmaktadır. Tergan olarak sizler için özenle hazırladığımız kampanya fırsatları ve en ucuz klasik erkek botların fiyat aralıkları, bu sayfada yer almaktadır. Ürünleri istediğiniz kriterlere uygun olarak sıralayarak bu fiyatları görebilirsiniz. Beğendiğiniz bir bota ulaştıktan sonra hızla sepetinize ekleyebilirsiniz. Tüm alışveriş işlemlerinizi internet üzerinden halledebilir veya ürünlerimizde sunduğumuz kapıda ödeme olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Her ayakkabıda olduğu gibi klasik erkek botları giyerken hissedeceğiniz konfor, doğru ölçülerde seçim yapmanıza bağlıdır. Markamızın sizler için özenle hazırladığı bu ayakkabıların tasarımları, doğru numarada alındığında, giyim süreci boyunca yüksek konfor sunacak şekilde hazırlanmıştır. Ürünlerin kendi sayfalarını ziyaret ederek mevcut numaraları görebilir, kendi ölçülerinize uygun olanı seçebilirsiniz. 40’dan başlayan bu numaralar, 45’e kadar çıkabilmektedir. Kendi bedeninizdeki ayakkabıyı alarak Tergan konforunu sonuna kadar hissedebilirsiniz. Ayağınız için fazla sıkı olan bir ayakkabı giymek, kan dolaşımınızdan yürüyüşünüze kadar birçok farklı detayı etkileyecektir. Fazla bir bol ayakkabı giymek ise giyim süreci kalitesini oldukça düşürecektir. Yeni sezon klasik erkek bot ürünlerimiz arasından ayağınız için doğru olan numarayı kolaylıkla bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayan kışlık bir bota sahip olabilirsiniz. Ayak sağlığınızı bir numaralı önceliğimiz haline getirerek hazırladığımız bu tasarımların konforu sayesinde, yeni sezona bir adım önde başlayabilirsiniz.